+38 097 487 19 96 (Kyivstar)
+38 050 070 46 42 (МТС)
maksimovs.farm@gmail.com
Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь до нас!

Акваріуми - Тераріуми - Палюдаріуми

Maksimov AquaDesign Studio

створюємо з 2013 г.

Maksimov AquaDesign Studio - акваріумістика без меж!

проект Maksimov AquaDesign Studio

Maksimov AquaDesign Studio - це унікальний проект авторської акваріумістики. З 2010 року ми займаємося проектуванням, виготовленням, дизайном і обслуговуванням акваріумних комплексів в Києві і передмісті. Ми не просто створюємо унікальні авторські проекти під ключ - ми забезпечуємо правильне налагодження, стабільне функціонування і підтримання аквасистем в приміщенні.

"Акваріумістика без меж" - це не просто наше гасло, а й напрямок нашої діяльності. Ми виготовляємо і обслуговуємо прісноводні і морські акваріуми, декоративні водойми, акваколони, аквакартини, акваріуми-столики, відкриті і закриті палюдаріуми, тераріуми, фітостіни, гідропонні комплекси та інші аквасистеми. Наші роботи не обмежуються склом! Ми забезпечуємо повноцінну інтеграцію акваріумних комплексів в інтер'єр приміщення.

Maksimov AquaDesign Studio

Maksimov AquaDesign Studio - це команда акваріумістів-професіоналів. Біологічна освіта, дизайнерський підхід і технічна реалізація дозволяє створювати унікальні акваріумні комплекси. Ми виконуємо весь комплекс робіт від ідеї до реалізації!

Наші досягнення

На даний момент наша діяльність охоплює всю сферу акваріумістики. Наша головна мета - популяризація та доступність акваріумістики в Україні. Ми прагнемо розвивати цю галузь зооринку. Постійно працюємо над новими проектами, ділимося своїми знаннями в статтях .

У 2013 році ми створили Розплідник акваріумних рослин Maksimov`s Farm. Даний проект не просто змінив глобальний підхід до вирощування акваріумних рослин, але і значно вплинув на сервіс з продажу акваріумних рослин в Україні. Ми стали першим розплідником акваріумних рослин в Україні, який займається вирощуванням акваріумних рослин гідропонним способом в горщиках з мінеральною ватою.

 Про проект Maksimov`s Farm

Продукція Maksimov`s Farm розрахована як на професійних дизайнерів-оформлювачів, чиє захоплення переросло в спосіб заробітку, так і на звичайних любителів, які займаються акваріумістикою заради свого задоволення. Відправляючи нашу продукцію по всій Україні ми завоювали довіру багатьох акваріумістів. Про рівні якості наших товарів свідчать відгуки наших покупців (за що ми дуже Вам вдячні).

У 2017 році ми взяли участь у виставці акваріумістики AquaTerraShow, на якій, крім товарної групи була представлена унікальна розробка компанії - гідропонний палюдаріум. Наш стенд викликав величезний інтерес як серед відвідувачів, так і серед учасників виставки.

У 2018 році ми отримали кілька патентів на унікальні розробки компанії, які планується запустити в масове виробництво. Одним з запатентованих виробів став унікальний акваріумний комплекс - гідропонний палюдаріум, який поєднує властивості акваріума, палюдаріума і гідропонних систем. Відрізняється своєю функціональністю, дизайном, а також простотою установки і наповнення.

У 2019 ми зареєстрували власну торгову марку Maksimov`s Farm! Ми пишаємося своєю продукцією, прагнемо підвищувати якість, здійснювати нові розробки і проекти.

У 2020 ми відкрили унікальну студію акваріумістики в Києві! Чекаємо на Вас за адресою: м.Київ, вул. Д.Щербаківського 37 (поруч метро Нивки). Це була невеличка студія, яка швидко набула популярності серед акваріумістів та стала відомою на всю країну.

магазин Maksimov AquaDesign Studio

У 2024 році, не дивлячись на складну ситуацію в країні, ми не зупинилися та продовжили розвиватись! Ми відкрили нову сучасну студію аквадизайну Maksimov AquaDesign Studio, та вивели акваріумістику на зовсім новий рівень! Нову студію ви можете відвідати за адресою : м.Київ, вул. Юрія Глушка 9-А (поруч метро Дорогожичі).

Також ми провели ребрендинг та вже найближчим часом очікуємо документи на нову торгову марку!

На даний момент ми активно розвиваємо кілька напрямків:

  • Студія-магазин акваріумістики в Києві;

  • Продаж товарів для акваріумів та терраріумів;

  • Виготовлення акваріумів на замовлення та під ключ;

  • Виготовлення терраіумів;

  • Виготовлення палюдаріумів на замовлення;

  • Серійне виробництво гідропонних палюдаріумів;

  • Обслуговування аквасистем;

  • Проведення майстер-класів в студії.

Робота розплідника акваріумних рослин тимчасово припинена.

В рамках проекту Maksimov AquaDesign Studio ми розраховуємо на взаємну співпрацю з Вами. Свої побажання, рекомендації, скарги та відгуки Ви можете надсилати на нашу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Беручи до уваги Вашу думку, ми будемо направляти свою діяльність до досягнення максимальної комфортності у співпраці.

 Про проект Maksimov AquaDesign Studio

напишіть нам листа

Зателефонуйте нам:


Всі фотографії і статті, використані на даному сайті виключно авторські.

Завжди раді Вас бачити!

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

м.Київ, вул. Юрія Глушка 9-А

+38 050 070 46 42 (МТС)

+38 097 487 19 96 (Kyivstar)

maksimovs.farm@gmail.com

Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь!