+38 097 487 19 96 (Kyivstar)
+38 050 070 46 42 (МТС)
maksimovs.farm@gmail.com
Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь до нас!

Акваріуми - Тераріуми - Палюдаріуми

Maksimov AquaDesign Studio

створюємо з 2013 г.

послуги Maksimov`s Farm

Ми оживляємо інтер'єри

В епоху технологічного прогресу людство стрімко змінює навколишній світ. Оточуючи себе дедалі більшою кількістю бетонно-металевих конструкцій, люди починають відчувати гострий дефіцит зв'язку зі світом Природи.

Оживлення інтер'єрів - основна діяльність компанії Maksimov`s Farm. Інтеграція Природи в інтер'єри не просто наша робота - це наше покликання! І нам подобається те, чим ми займаємося.

Аквариумістика без меж

Без обмежень

Ми не обмежуємося акваріумістикою - ми займаємося оживленням і озелененням інтер'єрів! Інтеграція акваріумних комплексів, палюдаріумів, тераріумів, флораріумів, домашніх ставків, водоспадів, фонтанів, аквасистем, гідропонних комплексів, фітостін, зелених стінок і зимових садів - неповний список наших можливостей.

Компанія Maksimov`s Farm надає весь комплекс послуг від проекту до сервісного обслуговування! Ми надаємо як комплексний сервіс, так і кожну послугу окремо.

Ми можемо допомогти виправити помилки, налаштувати систему, надати консультаційне або практичне супроводження на будь-якому етапі реалізації Вашого проекту.

Партнерські програми допомагають здійснювати масштабні проекти, надавати додаткові гарантії і значно скорочувати терміни реалізації проектів.

Ми втілюємо Ваші ідеї та мрії в реальність

Завжди раді Вас бачити!

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

м.Київ, вул. Юрія Глушка 9-А

+38 050 070 46 42 (МТС)

+38 097 487 19 96 (Kyivstar)

maksimovs.farm@gmail.com

Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь!