+38 097 487 19 96 (Kyivstar)
+38 050 070 46 42 (МТС)
maksimovs.farm@gmail.com
Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь до нас!

Акваріуми - Тераріуми - Палюдаріуми

Maksimov AquaDesign Studio

створюємо з 2013 г.

Співпраця з заводчиками і виробниками

Студія акваріумістики Maksimov`s Farm пропонує співпрацю заводчикам акваріумних риб і рослин, а також виробникам різних груп акватоварів: кормів, декорацій, світильників, фільтруючих елементів, різних конструкцій і інших товарів, що мають відношення до акваріумістики.

Ми шукаємо якісну продукцію, яка зможе задовольнити наших Клієнтів! Віддаємо перевагу авторським, унікальним розробкам.

Ви виготовляєте щось нове, цікаве, корисне?

Ми зможемо допомогти Вам у реалізації Вашої продукції нашим Клієнтам!

Ви скульптор, який може виготовити унікальний декор? Ви електрик, який виготовляє світильники? Ви склодув, який може виготовити акваріум унікальної форми? Ви навчилися вирощувати цікаву рибу або рослини? Ви виготовляєте корм?

Ми готові допомогти реалізувати і популяризувати Вашу продукцію! Навіть якщо обсяги Вашого виробництва невеликі, у Вас домашнє господарство, дана діяльність хобі або не основний вид заробітку - разом ми зможемо зробити Ваш продукт більш доступним.

Як ми можемо співпрацювати

На даний момент ми маємо можливість реалізовувати товари за кількома напрямками:

  • Реалізація товару в нашій студії акваріумістики в м.Київ . Роздрібний покупець зможе побачити Ваш товар на вітрині, ознайомиться з ним ближче, отримати необхідні консультації продавця, придбати на місці або замовити доставку.

  • Публікація товарів на сайті і реалізація їх за допомогою інтернет-магазину . Ваша продукція буде доступна для замовлення онлайн. Покупець отримує всі необхідні консультації. Ми відправляємо товари по всій території України і за межі країни.

  • Продаж товарів безпосередньо Клієнту на об'єктах , які знаходяться у нас на обслуговуванні . Можливість використовувати Вашу продукції при виготовленні , оформленні та обслуговуванні акваріумних комплексів компанією Maksimov`s Farm.

Maksimov`s Farm – Ваш надійний партнер

Якщо Вам цікава співпраця з Maksimov`s Farm, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними на сайті контактами або написати нам лист на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Співпраця». Ми готові обговорити більш докладні умови на прикладі конкретних об'єктів.

Ми розраховуємо на тривалу продуктивну співпрацю на взаємовигідних умовах.

Завжди раді Вас бачити!

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

м.Київ, вул. Юрія Глушка 9-А

+38 050 070 46 42 (МТС)

+38 097 487 19 96 (Kyivstar)

maksimovs.farm@gmail.com

Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь!