+38 097 487 19 96 (Kyivstar)
+38 050 070 46 42 (МТС)
maksimovs.farm@gmail.com
Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь до нас!

Акваріуми - Тераріуми - Палюдаріуми

Maksimov AquaDesign Studio

створюємо з 2013 г.

Шановні користувачі! Перед переглядом нашого сайту рекомендуємо Вам уважно вивчити дані умови. Якщо ви не згодні з нашими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт maksimov.com.ua дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, при дотриманні Вами умов про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, поширювати або демонструвати їх в зміненому вигляді. Суворо забороняється використання матеріалів сайту в комерційних цілях.

Відмова від відповідальності

Матеріали нашого сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Maksimov's Farm не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому сайті. Ми в будь-який час можемо видаляти або вносити зміни в матеріали, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти, послуги і ціни без попередження. У разі старіння матеріалів на сайті maksimov.com.ua ми не зобов'язуємося оновлювати їх. Ми ні в якому разі не несемо відповідальності за будь-які збитки, що виникають внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті, Ви зобов'язані надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні.

Після реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете особисту відповідальність. Забороняється передавати логін і пароль іншим особам. За всі дії під вашим логіном і паролем на нашому сайті Ви несете відповідальність особисто. Ви погоджуєтесь повідомити нам в разі втрати Ваших реєстраційних даних або заволодіння інформацією про них сторонніми особами.

Зворотній зв'язок і коментарі

Залишаючи коментарі на сайті або звертаючись до нас за допомогою форми зворотного зв'язку, Ви несете відповідальність за те, що вміст повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення може бути видалено або змінено адміністрацією сайту без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовуватися на свій розсуд. Ми не несемо відповідальність за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт (докладніше про захист і обробці персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Завжди раді Вас бачити!

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

м.Київ, вул. Юрія Глушка 9-А

+38 050 070 46 42 (МТС)

+38 097 487 19 96 (Kyivstar)

maksimovs.farm@gmail.com

Ми в інстаграм!Ми в фейсбук! + Приєднуйтесь!